Secretariat

300021 Timişoara, Bd. C.D. Loga nr. 7, jud. Timiş
tel. 0256/490287, fax. 0256/491176

Email:

secretariat@arhiepiscopiatimisoarei.ro

Functie

Telefon

Email

Arhiepiscop şi Mitropolit

+40 256 493232

Episcop-vicar

+40 256 295228

Vicar – administrativ

+40 256 220343
+40256490287

int. 24

vicaradministrativ@arhiepiscopiatimisoarei.ro

Consilier cultural

+40256490 287

int. 25

cultural@arhiepiscopiatimisoarei.ro

Consilier economic

+40256 491 176  tel/fax
+40256490287

int. 26

economic@arhiepiscopiatimisoarei.ro

Consilier Învăţământ şi Tineret

+40256490287

int. 34

 invatamant@arhiepiscopiatimisoarei.ro

Consilier social

+40256 309 588
+40256490287

int. 29

social@arhiepiscopiatimisoarei.ro

Consiler juridic

+40256490287

int. 27

juridic@arhiepiscopiatimisoarei.ro

Inspector bisericesc

+40256490287

int. 34

inspectorbisericesc@arhiepiscopiatimisoarei.ro

Consilier Patrimoniu, Construcţii bisericeşti

+40256490287

int. 31

patrimoniu@arhiepiscopiatimisoarei.ro

Contabilitate

+40256490287

int. 28

contabilitate@arhiepiscopiatimisoarei.ro

Personal

+40256490287

int. 33

personal@arhiepiscopiatimisoarei.ro

Redacţia Altarul Banatului

+40256490287

int. 36

+0256309 588

altarulbanatului@arhiepiscopiatimisoarei.ro

Redacţia Învierea

+40256490287

int. 36

+0256309 588

invierea@arhiepiscopiatimisoarei.ro

Redacţia Ziarului Lumina

+40256490287

int. 45

lumina@arhiepiscopiatimisoarei.ro

Radio Învierea

+40256490287

int.48

0356801672

radioinvierea@arhiepiscopiatimisoarei.ro

Biblioteca eparhială

+40256490287

int.35

biblioteca@arhiepiscopiatimisoarei.ro

CAR

+40256490287

int.33

car@arhiepiscopiatimisoarei.ro

Birou Pelerinaje

+40256490287

int.44

contact@pelerinajetimisoara.ro

Tipografia Arhidiecezană

0256220904

economic@arhiepiscopiatimisoarei.ro

Atelier Lumânări

0256202257

economic@arhiepiscopiatimisoarei.ro

Atelier Croitorie

+40256490287

int.47

economic@arhiepiscopiatimisoarei.ro

Fundaţia Filantropia

+40256490287

int.32

0356801673

 office@fft.ro

 

 

 

 

Comments are closed.