Ceremonia de înmânare a certificatului de competenţe profesionale “Manager de proiect” la Timişoara

        Azi, 22 noiembrie, a avut loc la sediul Centrului eparhial din Timişoara, ceremonia de înmânare a certificatului de competenţe profesionale “Manager proiect”, dobândite de un număr de 80 de cursanţi, în cadrul proiectului din cuprinsul Arhiepiscopiei Timişoarei.

      Cu binecuvântarea IPS Nicolae, Mitropolitul Banatului, la ceremoia de înmânare a certificatului de competenţe profesionale a participat PS Paisie Lugojanul, Episcop-vicar al Arhiepiscopiei Timişoarei, care a adresat un mesaj managerilor de proiect şi le-a urat  success  în demararea de proiecte sociale, pentru ajutorarea semenilor, proiecte atât de necesare Bisericii şi comunităţilor parohiale de unde provin, asigurându-i de purtarea de grijă a IPS Nicolae.

Mai multe detalii :  Manager de proiect

 

Comments are closed.