Festivalul coral “Leru-i Doamne Ler”, ediția I

Duminică, 6 decembrie a.c. de la ora 17:00 la Catedrala mitropolitană din Timișoara va avea loc Festivalul coral “Leru-i Doamne Ler” ediția I. Vor participa 11 formații corale din cuprinsul Mitropoliei Banatului și din Episcopia Daciei-Felix- Serbia. Evenimentul este organizat de Arhiepiscopia Timișoarei.

afis

Comments are closed.