Anunț Admitere 2021

Prin cele de față, aducem la cunoștința celor interesați de admiterea la ciclul de studii de licență la Teologie pastorală și la ciclul de studii de master la programul Religie, Cultură, Societate din cadrul Facultății de Litere, Istorie și Teologie a Universității de Vest din Timișoara, că în fiecare zi lucrătoare din perioada admiterii, cu excepția zilei de 20 iulie, între orele 10-12, la Centrul eparhial din Timișoara (blv. C.D. Loga nr. 7), cei interesați de obținerea binecuvântării arhierești și cei care doresc informații suplimentare legate de admitere, respectiv întâmpină dificultăți în procesul de admitere on line, se pot întâlni cu părintele consilier dr. Nichifor Tănase și cu părinții lect. dr. Adrian Covan și lect. dr. Marius Florescu, cadre didactice ale Facultății, care le vor sta la dispoziție în acest sens.

Comments are closed.