ANUNȚ LICITAȚIE

     Parohia Becicherecu Mic, Protopopiatul Timișoara I, județul Timiș, Arhiepiscopia Timișoarei, organizează licitație pentru adjudecarea lucrărilor de pictură din nou în tehnica frescă (320 mp), pentru pictori de categoria a II-a.
Pictorii interesaţi vor prezenta parohiei, până cel târziu 25 iulie 2014, ofertele de execuţie însoţite de CV-ul şi portofoliul de lucrări, urmând a fi analizate în şedinţa Consiliului parohial din data de 25 iulie 2014, de la ora 17:00.
Ofertele se vor trimite la adresa: Parohia Ortodoxă Română Becicherecu Mic, loc. Becicherecu Mic, str. Biserica Românească nr. 130, jud. Timiș. Persoană de contact: preot paroh Ioan Jurji, tel. 0751 223 838.

     Parohia Lugoj VI, Protopopiatul Lugoj, județul Timiș, Arhiepiscopia Timișoarei, organizează licitație pentru adjudecarea lucrărilor de pictură din nou în tehnica frescă (530 mp), pentru pictori de categoria întâi sau a II-a cu studii superioare.
Pictorii interesaţi vor prezenta parohiei, până cel târziu 7 august 2014, ofertele de execuţie însoţite de CV-ul şi portofoliul de lucrări, urmând a fi analizate în şedinţa Consiliului parohial din data de 8 august 2014, de la ora 17:00.

Ofertele se vor trimite la adresa: Parohia Ortodoxă Română Lugoj VI, loc. Lugoj, str. Trandafirilor nr. 40, jud. Timiș. Persoană de contact: preot paroh Traian Birăiescu, tel. 0723 581 592.

Comments are closed.