Duminică, 6 decembrie a.c. de la ora 17:00 la Catedrala mitropolitană din Timișoara va avea loc Festivalul coral “Leru-i Doamne Ler” ediția I. Vor participa 11 formații corale din cuprinsul Mitropoliei Banatului și din Episcopia Daciei-Felix- Serbia. Evenimentul este organizat de Arhiepiscopia Timișoarei.
Caută pe site




-







-

-


Banatul – casa etniilor

Tabere de vară

Calendarul zilei
Şcoli Teologice
Proiecte catehetice
- Conferința Internațională de Teologie – IOCS
- Simpozionul internațional Polis & Paidea
- Alege Şcoala!
- Concursul Național catehetic – Biserica – familia românilor de pretutindeni
- Hristos împărtăşit copiilor
- Proiectul – Îngerii copilăriei
- Concursul Național – Tradiție și spiritualitate în satul românesc
- Concursul Național Catehetic – HRISTOS: sufletul satului meu
- Concursul catehetic – Iubirea lui Hristos în familia mea
- Concursul catehetic – Rugăciunea în viața mea
ALBUM FOTO – ACTIVITĂȚI CATEHETICE
Publicaţii bisericeşti
Album de artă

Documente






-
























