Anunţ licitaţie

Parohia TIMIȘOARA FABRIC VEST, Protopopiatul Timișoara II, județul Timiș, Arhiepiscopia Timișoarei, organizează  licitație pentru adjudecarea lucrărilor de pictură din nou în tehnica frescă (1000 mp), pentru pictori de categoria întâi sau a II-a cu studii superioare.

Pictorii interesaţi vor prezenta parohiei, până cel târziu 27 octombrie 2014, ofertele de execuţie însoţite de CV-ul şi portofoliul de lucrări, urmând a fi analizate în şedinţa Consiliului parohial din data de 28 octombrie 2014, de la ora 19:00.

Ofertele se vor trimite la adresa: Parohia Ortodoxă Română Timișoara Fabric Vest, loc. Timișoara, str. Gloriei, nr. 1, jud. Timiș. Persoană de contact: preot paroh Constantin Jinga, tel. 0727.599.709.

Parohia CLADOVA, Protopopiatul Făget, județul Timiș, Arhiepiscopia Timișoarei, organizează  licitație pentru adjudecarea lucrărilor de pictură din nou în tehnica frescă (375 mp), pentru pictori de categoria a III-a.

Pictorii interesaţi vor prezenta parohiei, până cel târziu 27 octombrie 2014, ofertele de execuţie însoţite de CV-ul şi portofoliul de lucrări, urmând a fi analizate în şedinţa Consiliului parohial din data de 28 octombrie 2014, de la ora 16:00.

Ofertele se vor trimite la adresa: Parohia Ortodoxă Română Cladova, loc. Cladova, com. Bethausen, nr. 476, jud. Timiș. Persoană de contact: preot paroh Crașovan Dumitru, tel. 0765 250.328.

Parohia MOȘNIȚA VECHE, Protopopiatul Timișoara II, județul Timiș, Arhiepiscopia Timișoarei, organizează  licitație pentru adjudecarea lucrărilor de pictură din nou în tehnica frescă (500 mp), pentru pictori de categoria a III-a.

Pictorii interesaţi vor prezenta parohiei, până cel târziu 28 octombrie 2014, ofertele de execuţie însoţite de CV-ul şi portofoliul de lucrări, urmând a fi analizate în şedinţa Consiliului parohial din data de 29 octombrie 2014, de la ora 17:00.

Ofertele se vor trimite la adresa: Parohia Ortodoxă Română Moșnița Veche, loc. Moșnița Veche, com. Moșnița Nouă, nr. 287, jud. Timiș. Persoană de contact: preot paroh Pavel Indru, tel. 0727.599.709.

Comments are closed.